» identyfikacja graficzna
  Realizujemy usługi z zakresu Corporate Identity. Projektujemy oraz modyfikujemy istniejące symbole firmowe, definiujemy kolorystykę, typografię, tworzymy katalogi zawierające spójne graficznie elementy identyfikacji (strony www, prezentacje multimedialne, wizytówki, druki, identyfikatory, oznakowania budynków, tablice informacyjne itp).

  Tworzone przez nas projekty stron www łączą w sobie wysoką jakość i oryginalność nawiązującą jednocześnie do profilu działalności Państa firmy, wymagań i celów marketingowe, które chcą Państwo osiagnąć.
» projekrowanie stron www
  Naszym atutem są zaawansowane technologie, które dają możliwość samodzielnego wprowadzania i uaktualniania podstawowych informacji zawartych na stronie za pomocą specjalnych paneli administracyjnych.

  Prace nad stroną wykonane przez nas pozostając w stałym kontakcie z Państwem i dostosowane do Państawa preferencji:
  • opracowanie oraz wykonanie autorskiej szaty graficznej
  • opracowanie projektu logicznego
  • przygotowanie elementów programistycznych (HTML, PHP, JavaScript, Flash)
  • edycja serwisu
  • wdrożenie serwisu i poźniejsza analiza statystyk
  • opieka i rozbudowa serwisu
  • zgłoszenie strony do największych polskich i zagranicznych katalogów i wyszukiwarek (www.wp.pl, www.onet.pl, www.google.com itp.) - mamy duże sukcesy w tej dziedzinie
  • system profesjonalnych statystyk odwiedzalności serwisu
  • panel administracyjny, dzięki któremu możecie Państwo zarządzać zawartością strony
» aplikacje internetowe
  Systemy sprzedaży to zestaw zawansowanych, autorskich stron WWW pozwalających na kompleksową, automatyczną obsługę klienta detalicznego lub partnera handlowego, od prezentacji towaru lub usługi, po złożenie i realizację zamówienia.

  Dzięki aplikacjom internetowych Państwa strona nabierze nowego interaktywnego kształtu.
  Tworzone przez nas aplikacje internetowe oparte na baziach danych, pozwala poprzez przeglądarkę internetową wprowadzanie zmian na własnej stronie internetowej, nie jest wymagana przy tym znajomość języka HTML.
» prezentacje multimedialne firm i produktów
  Dzięki swej dużej pojemności płyta CD jest nośnikiem przekazu o wiele bardziej efektownego niż ma to miejsce w przypadku serwisu www. Bogactwo przekazu obejmującego animacje, film i dźwięk, a także interaktywność wpływając na wszystkie zmysły widza skutecznie przekazuje pożądane przez firmę treści, które głęboko zapadają w pamięć.

  W skład każdej prezentacji multimedialnej wchodzą:
  • autorski projekt graficzny
  • muzyka, dźwięki
  • interaktywe menu
  • elementy ruchome
» prowadzenie w internecie - pozycjonowanie stron
  Pozycjonowanie jest skuteczną i co ważniejsze jedną z najtańszych form dotarcia do konkretnej grupy docelowej, zainteresowanej określonym towarem lub usługą.

  Gwarantujemy obecność adresu stron internetowych Państwa firmy w najpoplarniejszych polskich i zagranicznych wyszukiwarkach i katalogach wg ustalonych słów kluczowych na pierwszej stronie.
» hosting
  Hosting - utrzymywanie - Produkt internetowy zostaje umieszczony na platformie, która będzie przedstawiać go w Internecie. Pomożemy Państwu wybrać najkorzystniejszą platformę i dostosujemy ją do Państwa potrzeb. Spełnione muszą być aspekty ciągłości pracy, bezpieczeństwa i gwarancji realizacji wszystkich funkcji przewidzianych w serwisie www.

  Szczególną nacisk kładziemy na: stabilność i bezpieczeństwo środowiska systemowego, szybkość i niezawodność pracy, elastyczność podejścia do potrzeb klienta w ramach usługi utrzymywania serwisu, wsparcie techniczne w ramach ewentualnych problemów, opieka nad powierzonym serwisem w zakresie obsługi bieżącej .
strona główna